Czas na zabawę….

Przyjęcia i imprezy okolicznościowe Łódź w Restauracji Na Językach.

Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych w naszej Restauracji! Zajmujemy się przygotowaniem imprez rodzinnych i firmowych. Organizujemy chrzciny, komunie, urodziny, imprezy świąteczne, integracyjne oraz na każdą inną okoliczność. Przyjmujemy zarówno małe jak i duże grupy – dzięki dogodnemu układowi lokalu, jesteśmy w stanie wydzielić odpowiednią przestrzeń, w sam raz na potrzeby świętujących. Jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć blisko 60 osób, proponujemy ustawienia stołów dostosowane do potrzeb gości. Umożliwiamy ustawienie w kształcie litery „L”, „U”, w rzędach lub w innym, dostosowanym do wymagań gości.

Przyjęcia z muzyką

Naszym gościom umożliwiamy organizację wydarzenia z muzyką – zarówno graną na żywo przez DJ-a, jak i zapewnianą przez nas. Na potrzeby takich przyjęć ustawienie stołów uzależnione jest od preferencji gości.

Imprezy okolicznościowe Łódź – Imprezy firmowe

Chcesz zorganizować imprezę firmową z okazji sukcesu, świąt lub z innego powodu? Zapraszamy do Na Językach! Nasza Restauracja to idealne miejsce dla integracji pracowników i celebracji firmowych wydarzeń. Zapewniamy niezapomnianą zabawę i najlepsze wrażenia smakowe.

Spotkania biznesowe

Nasza Restauracja to również doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Lokalizacja w centrum Łodzi, obsługa na najwyższym poziomie i doskonałe menu zapewnią idealne warunki do rozmów. Gościliśmy wiele firm i przedsiębiorców – przyjdź i sprawdź sam! Spotkanie formalne czy popołudniowy lunch? Restauracja Na Językach czeka!

Menu na spotkania, przyjęcia i imprezy

Imprezy okolicznościowe to nie tylko spotkanie – to także doznania smakowe które będą towarzyszyć gościom. W odpowiedzi na potrzeby klientów komponujemy specjalne menu oraz dopasowane do oczekiwań zestawy dań. Bierzemy pod uwagę gusta, preferencje i możliwości. Dostosowujemy menu również do alergii i określonych diet.

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem i miłą obsługą. Niezależnie, czy chcesz wyprawić chrzciny, komunię, urodziny, zorganizować spotkanie rodzinne czy też imprezę firmową – baw się i ciesz najlepszymi smakami Na Językach!

Dla gości przygotowujemy propozycje w oparciu o podany budżet, liczbę gości, preferencje, wyobrażenia i założenia co do wydarzenia. Posiadamy również przygotowaną ofertę, ze stałą ceną „od talerzyka”. Niezależnie, czy chcesz uzyskać spersonalizowaną ofertę, zapytać o wolne terminy czy porozmawiać o możliwościach organizacyjnych – skontaktuj się z nami!

Imprezy okolicznościowe Łódź – rezerwacje i zapytania
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu przez dane z zakładki Kontakt lub przez poniższy formularz.
Unter diesem Link finden Sie mehr Info über Na Językach.

Imię:
E-mail:
Telefon:
Pytanie: