O Restauracji Na Językach…

Restauracja Na Językach powstała w 2017 roku, choć pomysł na prowadzenie lokalu zaistniał w naszych głowach długo, długo wcześniej. Wcześniej mieliśmy okazję prowadzić kilka innych lokali związanych ze światem gastronomii, dlatego do Na Językach podchodziliśmy z doświadczeniem i wiedzą. Do samego otwarcia przygotowywaliśmy się prawie rok, pragnąc żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Od zawsze rozkoszowaliśmy się daniami polskiej kuchni, którą znaliśmy z naszych rodzinnych domów, jednak na potrzeby własnych gustów dostosowaliśmy je do współczesnych realiów. Naszym marzeniem była możliwość dzielenia się smakami z naszymi gośćmi, a jednocześnie szansa na prowadzenie miejsca, które mogło się stać naszym drugim domem. To marzenie spełniło się na początku 2017 roku – to wtedy otworzyliśmy się na gości i zaprezentowaliśmy naszą kartę.

W Na Językach gościmy cyklicznie artystów – część Restauracji, w której nasi goście mogą odpocząć od zgiełku na wygodnych kanapach, przeznaczona jest na małą galerię. To tu można obejrzeć prace malarskie, fotografie i inne dzieła lokalnych twórców. Nasza galeria to idealne miejsce na mało formalne spotkanie, popołudniowe rozmowy lub po prostu odpoczynek po całym dniu. 🙂

Galeria w Restauracji Na Językach

Restauracja jest w stanie pomieścić w różnych ustawieniach stolików blisko 60 osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości oddajemy im naszą przestrzeń do dyspozycji na imprezy okolicznościowe. Niezależnie, czy myślisz o imprezie firmowej lub rodzinnej, chrzcinach, komunii, małym weselu czy też mniej lub bardziej zwykłym spotkaniu. W Na Językach zadbamy o doskonały nastrój, miłą atmosferę, a przede wszystkim – o wyjątkowe doznania smakowe! Dla każdego, kto jest zainteresowany organizacją imprezy okolicznościowej, zawsze tworzymy propozycję szytą na miarę. Dostosowujemy menu, biorąc pod uwagę preferencje, ilość gości i możliwości klientów.

Dla naszych gości przewidzieliśmy parking na zamkniętym terenie – wjazd od ul. Tymienieckiego tuż obok budynku restauracji.

Jeśli interesuje Cię organizacja spotkania w naszym lokalu, możliwość współpracy lub chcesz zaprezentować swoje prace w naszej galerii – zapraszamy do zakładki Kontakt.
Kartę z daniami naszej restauracji poznasz na stronie Menu.

Zapraszamy do nas! Poczuj najlepszy smak Na Językach! 🙂